Alesi locali


PRIMARI, VICEPRIMARI, CONSILIERI LOCALI, CONSILIERI JUDEȚENI

CONSILIUL JUDEȚEAN BRAȘOV

1 Consilier județean MÎNZATU ROXANA
2 Consilier județean POPA MIHAI VALENTIN
3 Consilier județean MOHACI MIHAI
4 Consilier județean ENACHE PAUL
5 Consilier județean BUCUR ARIANA OANA
6 Consilier județean ORȚAN OVIDIU FLORIN
7 Consilier județean MANEA ION
8 Consilier județean DRAGOMAN AURORA
9 Consilier județean SUCIU IOSIF
10 Consilier județean IATAN ADRIAN
11 Consilier județean ANGHEL ROBERT CIPRIAN

Municipiul BRAȘOV

12 Consilier local POPA RĂZVAN
13 Consilier local COMȘULEA EUGEN
14 Consilier local PĂTRAȘCU LUCIAN
15 Consilier local TĂRĂBUȚĂ DUMITRU
16 Consilier local DUȚU TUDOR ALEXANDRU
17 Consilier local CRIVINEANU ALEXANDRA IOANA
18 Consilier local STROE IOAN
19 Consilier local BUNGHIUZ MARIUS ȘTEFAN

Municipiul CODLEA

20 Viceprimar CÎMPEANU MIHAI PAUL
21 Consilier local CRĂCIUN NICOLAE EUGEN
22 Consilier local VLĂDĂU NICOLAE
23 Consilier local TERCI TRAIAN

Municipiul FĂGĂRAȘ

24 Viceprimar CONȚ DAN VALENTIN
25 Consilier local NEGRILĂ ION
26 Consilier local BOGDAN ION
27 Consilier local MOTOC ALEXANDRU
28 Consilier local ALEXANDRU FLORIN
29 Consilier local LUP LUCIAN GHEORGHE
30 Consilier local SUCIU ANDREEA OANA

Municipiul SĂCELE

31 Primar POPA VIRGIL
32 Consilier local BĂLĂȘESCU MARIUS
33 Consilier local VOICESCU NICOLETA-TEONIA
34 Consilier local MUNTEANU GHEORGHE
35 Consilier local JITARU GHEORGHE
36 Consilier local GÎDEA SORIN

Orașul GHIMBAV

37 Primar TOMA DOREL
38 Viceprimar COLŢEA GABRIELA
39 Consilier local SAMSON MIHAI LIVIU
40 Consilier local FLUERAŞ MARIAN FLORIN
41 Consilier local HORGOŞ VASILE
42 Consilier local DANCIU DORIN

Orașul PREDEAL

43 Consilier local FRENȚIU CRISTINA GABRIELA
44 Consilier local CRISTEA RĂZVAN MIHAI

Orașul RÂȘNOV

45 Consilier local LUNGU MARIUS CRISTINEL
46 Consilier local BĂRBULESCU BOGDAN
47 Consilier local HAYDU MIHAI MARIUS
48 Consilier local URS ION

Orașul RUPEA

49 Primar BĂRDAȘ NICOLAE LIVIU
50 Viceprimar MOISE MARIA CODRUȚA
51 Consilier local ANTAL MARIA
52 Consilier local PASCU DOREL AMOS
53 Consilier local MICU GHEORGHE
54 Consilier local ELEKES CLAUDIA

Orașul VICTORIA

55 Consilier local BADEA COSTICĂ
56 Consilier local BĂIULESCU CRISTIAN

Orașul ZĂRNEȘTI

57 Primar IGRIȘAN ALEXANDRU LUCIAN
58 Viceprimar COGĂLNICEANU NECULAI
59 Consilier local BAIU IOANA
60 Consilier local RADU ANA LUMINIŢA
61 Consilier local BADEA PAVEL
62 Consilier local FERA NICOLAE
63 Consilier local NĂSTASE GHEORGHE
64 Consilier local LETCĂ MIHAELA
65 Consilier local COTINGHIU GABRIELA ELENA
66 Consilier local POPESCU IULIAN
67 Consilier local TOACȘE RĂZVAN IOAN
68 Consilier local CIOACĂ ION
69 Consilier local CRĂCIUN IANCU CORNEL
70 Consilier local RÂPEA GHEORGHE

Comuna APAȚA

71 Consilier local JITEA IOAN

Comuna AUGUSTIN

72 Primar PORUMB SEBASTIAN NICOLAE
73 Consilier local MODOC GHEORGHE
74 Consilier local LINGURAR  GHEORGHE
75 Consilier local GROZEA MARIAN
76 Consilier local LĂCĂTUȘ ȘTEFAN RĂZVAN
77 Consilier local VEKONY IOAN
78 Consilier local BACIU IOAN

Comuna BECLEAN

79 Consilier local LEANCU COSMIN IOAN
80 Consilier local CLONȚ LUCIAN IOAN
81 Consilier local DAN OCTAVIAN
82 Consilier local BRUMBEA IOAN

Comuna BOD

83 Consilier local BÎRSAN OVIDIU-IOAN
84 Consilier local GRIGORE CORINA

Comuna BRAN

85 Primar RĂDĂCINĂ DOREL NICU RAREȘ
86 Viceprimar NILĂ NICOLAE
87 Consilier local BOBOC IOAN-SORIN
88 Consilier local DIEA AUREL
89 Consilier local NENCIU EUGEN ARON

Comuna BUDILA

90 Consilier local CSIKI LEHEL

Comuna BUNEȘTI

91 Consilier local BĂRDAȘ IOAN

Comuna CAȚA

92 Consilier local SÎMOIU CONSTANTIN

Comuna CINCU

93 Viceprimar FLUERAȘ MOISE
94 Consilier local FRÎNCU IOAN
95 Consilier local RUSU-NAN DĂNILĂ
96 Consilier local COMICI DAN

Comuna COMĂNA

97 Consilier local DRAGOMIR MIHAI
98 Consilier local MORAR LIVIU EMILIAN
99 Consilier local COMȘA GHEORGHE
100 Consilier local FRÎNCU DOMIȚIAN CORNELIU

Comuna CRISTIAN

101 Viceprimar ȚINTEA NARCIS RADU
102 Consilier local DELEANU CONSTANTIN
103 Consilier local DIMA EMIL

Comuna CRIZBAV

104 Primar BALASI SORIN
105 Viceprimar MORAR GHEORGHE
106 Consilier local DUȚIA MARIA MAGDALENA
107 Consilier local ȘCHIOPU MOISE MARIAN
108 Consilier local KALANYOS OPRI
109 Consilier local CALANOS GRUIA
110 Consilier local MONDOC GHEORGHE
111 Consilier local COSCODAR IOAN
112 Consilier local RACOȚEA GHEORGHE

Comuna DRĂGUȘ

113 Consilier local FOGOROȘ IOAN VIOREL

Comuna DUMBRĂVIȚA

114 Viceprimar GUȘEILĂ GHEORGHE
115 Consilier local COCEAN IOAN
116 Consilier local CIOLAN TRAIAN
117 Consilier local GHIMBĂȘAN ADRIAN COSMIN
118 Consilier local SĂNIUȚĂ IOSIF

Comuna FELDIOARA

119 Consilier local JACOTĂ EMANUEL LIVIU
120 Consilier local MAILAT ACHIM EMIL
121 Consilier local TICAN NICOLAE COSMIN

Comuna FUNDATA

122 NU AVEM CONSILIERI LOCALI

Comuna HĂLCHIU

123 Primar GÂRBACEA IOAN
124 Consilier local VLAD GRIGORE
125 Consilier local AGĂPESCU IOAN
126 Consilier local BOGHIU ION
127 Consilier local NEGULICI VIORICA – DOMNIŢA
128 Consilier local LECHNER CRISTINA
129 Consilier local DRUGAN IONUȚ

Comuna HĂRMAN

130 Viceprimar VELICAN ONORIU-AURELIAN
131 Consilier local FOICA FLAVIUS MIHAI
132 Consilier local PLATON ALEXANDRU PAUL
133 Consilier local LUȚĂ DELIA

Comuna HÂRSENI

134 Primar OLTEAN MIHAI
135 Viceprimar BELEAUA OVIDIU IONUȚ
136 Consilier local MESAROSIU IOAN NICOLAE
137 Consilier local LIE VICTOR

Comuna HOGHIZ

138 Primar ŞERBAN ION
139 Consilier local HAIDUC GABRIEL AUREL
140 Consilier local MIRCEA NICOLAE
141 Consilier local ŞERBAN CONSTANTIN
142 Consilier local CHIRU ANUŢA
143 Consilier local PUIU GHEORGHE
144 Consilier local SIN IOANA

Comuna HOLBAV

145 Primar OPREA LUCIAN  VASILE
146 Viceprimar VLĂDĂREAN IOAN
147 Consilier local CIOCIU VASILE
148 Consilier local OLTEAN IOAN
149 Consilier local OANA GHEORGHE
150 Consilier local NICA GHEORGHE
151 Consilier local STOICHECIU FLORIN

Comuna HOMOROD

152 Consilier local ŞONA ŞTEFAN – DORU
153 Consilier local LINC GHEORGHE

Comuna JIBERT

154 Consilier local BRĂGĂU MIHAIL BOGDAN

Comuna LISA

155 Consilier local MOGA GHEORGHE
156 Consilier local MARIN CONSTANTIN
157 Consilier local IONESCU-CRIȘAN IOAN
158 Consilier local GUȘEILĂ GHEORGHE

Comuna MĂIERUȘ

159 Consilier local TAUS LARIN MIHAI
160 Consilier local NEMEȘ ARPAD GABRIEL
161 Consilier local SOREA ȘTEFAN
162 Consilier local DAVID IOAN
163 Consilier local SIBIAN ALEXANDRU

Comuna MÂNDRA

164 Primar TAFLAN IOAN ŞERBAN
165 Consilier local MORAR EMIL
166 Consilier local COCAN CIPRIAN IOAN
167 Consilier local CHELEMEN GHEORGHE
168 Consilier local BĂLAN IOAN
169 Consilier local SBÂRNECIU DOREL

Comuna MOIECIU

170 Consilier local CLINCIU NICULAE
171 Consilier local STOIAN GHEORGHE
172 Consilier local GERBACEA IOAN
173 Consilier local MOROIE IOAN
174 Consilier local PEPENE IOAN

Comuna ORMENIȘ

175 Consilier local PIŞTA GHEORGHE

Comuna PĂRĂU

176 Consilier local ITOAFĂ OVIDIU
177 Consilier local BUTUM VASILE
178 Consilier local MODORCEA LIVIU

Comuna POIANA MĂRULUI

179 Primar PERȘOIU ALEXANDRU CĂTĂLIN
180 Viceprimar GURAN ADRIAN
181 Consilier local PERȘOIU GABRIEL CĂTĂLIN
182 Consilier local ENESCU GHEORGHE
183 Consilier local GARCEA COSMIN ALEXANDRU
184 Consilier local ADAM ȘTEFAN
185 Consilier local POPA IOAN-DAN

Comuna PREJMER

186 Consilier local GABOR ADRIAN
187 Consilier local GĂINĂ VASILICĂ
188 Consilier local BULARCA PETRE
189 Consilier local MARIN NICOLAE-FLORIN

Comuna RACOȘ

190 Consilier local CĂRĂVAN IONUȚ-SILVIU

Comuna RECEA

191 Consilier local COSTEA NICOLAIE-SORIN
192 Consilier local LUPU GHEORGHE
193 Consilier local ANGHEL GHEORGHE
194 Consilier local LEONI ALEXANDRA

Comuna SÂMBĂTA DE SUS

195 Primar ANDREAS VASILE
196 Viceprimar RUJA GHEORGHE
197 Consilier local PÎRVU IOAN
198 Consilier local GĂRĂOIU FLORIN-VASILE

Comuna SÂNPETRU

199 Consilier local CONSTANTINA RAUL IULIU
200 Consilier local TROCARU ELENA

Comuna ȘERCAIA

201 Consilier local POPA VALERIU
202 Consilier local CREȚU COSMIN-VICTOR
203 Consilier local FARAON GHEORGHE

Comuna ȘINCA

204 Consilier local POPA ADRIAN
205 Consilier local MUNTEAN RADU-ROBERT
206 Consilier local LANGA GHEORGHE IOAN
207 Consilier local CODAIA VALERIU
208 Consilier local DOGARIU NICOLAE

Comuna ȘINCA NOUĂ

209 Consilier local NĂNĂU ELENA
210 Consilier local FLUCUȘ IANCU

Comuna ȘOARȘ

211 Consilier local PITICAȘ IOAN
212 Consilier local DIACONU ION
213 Consilier local GĂVÂRLAŞ GHEORGHE
214 Consilier local ATUDOREIU NICULAE-FLOREA

Comuna TĂRLUNGENI

215 Consilier local BEŞCHEA GHEORGHE

Comuna TELIU

216 Consilier local BOALII GHEORGHE
217 Consilier local DAROCZ LEVENTE
218 Consilier local TĂRÂȚĂ DUMITRU

Comuna TICUȘ

219 Consilier local TATU-ZOSIM IONUȚ
220 Consilier local SIMA DUMITRU-MARIAN
221 Consilier local TATU-ZOSIM TEODORA-ROXANA

Comuna UCEA

222 Consilier local COSTEA EUGEN IULIAN

Comuna UNGRA

223 Primar STANCIU TRAIAN
224 Viceprimar BOBOIA GHEORGHE
225 Consilier local LASCU LIVIU
226 Consilier local VASILE IOAN
227 Consilier local MÂȚĂ CORNEL

Comuna VAMA BUZĂULUI

228 Primar CHIRILAŞ TIBERIU- NICOLAE
229 Viceprimar POPICA IOAN
230 Consilier local DRĂGAN DORIN
231 Consilier local MARIŞ IOAN – NICOLAE
232 Consilier local IONESCU VASILE
233 Consilier local BORCEA SERGIU- OLIVER
234 Consilier local COMĂNIŢĂ RADU
235 Consilier local NEAGOVICI CIPRIAN- ALEXANDRU

Comuna VIȘTEA

236 Consilier local STANCIU CĂTĂLIN

Comuna VOILA

237 Consilier local ŞERBAN OVIDIU- GHEORGHE
238 Consilier local RENŢEA MARIANA –IONICA
239 Consilier local ALBU LAURENȚIU-PAUL
240 Consilier local FILIP IOAN

Comuna VULCAN

241 Consilier local DODA MARIUS ADRIAN
242 Consilier local SECELEAN FLORIN LIVIU
243 Consilier local FRIGHENCIU IOAN
244 Consilier local VLAD LILIANA NICULINA
245 Consilier local GRAMA ȘTEFAN
246 Consilier local PAVEL FELICIA